مخزن فالوور رسانه ها 100 میلیون دونالد ترامپ

مخزن: فالوور رسانه ها 100 میلیون دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار گوناگون عجیب‌ترین شغل‌های دنیا

در دنیای امروز، شغل‌های عجیب و باورنکردنی وجود دارد که حتی شنیدن نام آنها باعث شگفت‌زدگی شما خواهد شد.

عجیب‌ترین شغل‌های دنیا

عجیب ترین شغل های دنیا

عبارات مهم : حیوان

در دنیای امروز، شغل های عجیب و باورنکردنی وجود دارد که حتی شنیدن نام آنها باعث شگفت زدگی شما خواهد شد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، در اوضاع کنونی، داشتن دو یا سه شغل جهت کسب درآمد زیاد و پرداخت هزینه ها امری عادی شده است هست. حال بعضی از این شغل ها خیلی عجیب و غریب است که با شنیدنشان شگفت زده می شوید. بعد اگر پیش خود فکر می کنید شغلتان عجیب هست، با ما همراه باشید تا بعد از شناختن این 10 حرفه به این نتیجه برسید که شغل شما بسیار عادی و معمولی است.

10- کارشناسان عطر
این افراد باید زیر بغل مشتری ها را بو کنند. این کار جهت تشخیص خوب فروش رفتن دئودورانت ها و آزمون کردن این بوزداها در بازار است.

9- بوکننده ی گاوها
بر اساس دلایل علمی با بو کردن باد معده گاوها می توان از خوب یا بد غذا خوردن آنها مطلع شد. به طوری که می توان فهمید غذای خورده شده است به وسیله حیوان سالم بوده است یا نه.

8- کنترل کننده ی شیرین کاری های وحشتناک
این افراد باید قبل از اجرای مسابقه های تلویزیونی خاص که به عنوان نمونه افرادی در استخری پر از مار باید شنا کنند یا باید سوسک بخورند، به عنوان آزمون کننده ایمنی این کارها، قبل از شرکت کنندگان مسابقه این کارها را انجام می دهند.

7- هل دهندگان مسافران قطار
به منظور اطمینان از اینکه تمام فضای داخلی قطار پر شده است هست، دولت ژاپن افرادی را جهت هل دادن مسافران به درون قطار استخدام کرده است.

6- گیرنده سم مار

عجیب‌ترین شغل‌های دنیا

از سم مار در تحقیقات علمی و پزشکی جهت دارو سازی استفاده می شود. از این رو می توان گفت این کار اهمیت خاص ای دارد که البته علاوه بر آن بسیار خطرناک نیز هست. چون سم را باید از مار زنده گرفت.

5- جدا کننده ی جوجه های نر و ماده
برای ساده تر شدن محصولات مرغداری مثل مرغ و خروس و تخم مرغ، افرادی را استخدام می کنند که کار آنها فقط، تشخیص جنسیت جوجه های تازه به دنیا آمده است.

4- جمع کننده ی کرم

اگر تا به حال به ماهیگیری رفته باشید می دانید که جهت طعمه باید از کرم استفاده کرد و پرسش اساسی هنگامی که پیش می آید که از خود بپرسیم این کرم ها از کجا می آیند؟ کرم جمع کن ها افرادی هستند که در روزهای بارانی که کرم ها از خاک بیرون می آیند، آنها را جمع آوری کرده و به ماهی گیران می فروشند.

3- آزمون کننده غذای حیوانات
وظیفه این افراد کنترل کردن طعم و بوی غذای حیوانات هست. این دفعه که به حیوان خانگیتان غذا دادید، حتما به یاد این افراد بیافتید.

2- بازرس کنترل کننده ی کیفیت تاس
در بازی هایی که در آنها از تاس استفاده می شود، بسیار مهم است که تاس توازن داشته باشد. اگر مقدار خیلی کمی نامتوازن باشد می تواند روی نتیجه بازی تاثیر بگذارد. بعد هر تاس زیر نظر یک بازرس کنترل کننده ی کیفیت تاس آزمایش می شود.

1- توپ جمع کن گلف

در دنیای امروز، شغل‌های عجیب و باورنکردنی وجود دارد که حتی شنیدن نام آنها باعث شگفت‌زدگی شما خواهد شد.

شاید عجیب باشد ولی این افراد حدود 2000 تا 5000 عدد توپ گلف را در بسترهای آبی جمع آوری می کنند.

واژه های کلیدی: حیوان | کنترل | استفاده | حیوانات | حیوان خانگی | اخبار گوناگون

عجیب‌ترین شغل‌های دنیا

عجیب‌ترین شغل‌های دنیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs