مخزن فالوور رسانه ها 100 میلیون دونالد ترامپ

مخزن: فالوور رسانه ها 100 میلیون دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از همه ناراحت‌ترم/ به پرافتخارترین تیم کشور عزیزمان ایران باختیم , کمالوند

سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از تقابل با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اتفاق خوبی می‌شد اگر فینالیست می‌شدیم ولی تیم‌های مدعی مثل سپاهان، پر

از همه ناراحت‌ترم/ به پرافتخارترین تیم کشور عزیزمان ایران باختیم , کمالوند

کمالوند: از همه ناراحت ترم؛ به پرافتخارترین تیم کشور عزیزمان ایران باختیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از تقابل با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اتفاق خوبی می شد اگر فینالیست می شدیم ولی تیم های مدعی مثل سپاهان، پرسپولیس و ذوب آهن هم از بین بردن شدند. در نیمه نهایی حریف دو توپ آورد و گل شد.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از شکست در نیمه نهایی جام حذفی برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: در نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم و شرایط ما بد بود. گل اول را بسیار بد خوردیم ولی در نیمه دوم کاملا صاحب توپ و میدان بودیم در کل موقعیت های زیاد از استقلال بود. بازیکنان تیم معتقدند ضربه ای که به سمت دروازه استقلال زده شد از خط دروازه عبور کرده هست، حتی در فیلم داور وسط میدان را نشان می دهد ولی کمک داور اعتقاد دارد که گل نشده است.

از همه ناراحت‌ترم/ به پرافتخارترین تیم کشور عزیزمان ایران باختیم , کمالوند

او ادامه داد: حتی می شد یک پنالتی به نفع ما اعلام شود در کل به استقلال تبریک می گویم این عملکرد قدم خوبی بود جهت ما. صنعت نفت نشان داد می تواند به موفقیت برسد.دوست داشتم فینالیست شویم و در دیدار فینال در شهر خرمشهر بازی کنیم می توانستیم نتیجه را در نیمه دوم عوض کردن دهیم. امیدوارم سال بعد بتوانیم از مرحله نیمه نهایی بالاتر برویم.

کمالوند افزود: اگر نیمه اول یک بر صفر به رختکن می رفتیم بازی را می بردیم گل دوم استقلال کار ما را خراب کرد لیکن در نیمه دوم اول به بازیکنانم گفتم گل نخوریم و بعد به دنبال جبران باشیم. ضمن اینکه ما گل را هم جبران کردیم توپ وارد دروازه شد ولی کمک داور تشخیص نداد. با تیمی بازی کردیم که 10 ـ 15 ملی پوش دارد حتی بازیکنان نیمکت نشین آن هم ملی پوش هستند. نورافکن که به تیم ملی دعوت می شود هم روی نیمکت بود ما نشان دادیم می تـوانیم وارد بازی بزرگان شویم و وارد بازی مدعیان بشویم. سپاهان را در اصفهان و پرسپولیس را در پایتخت کشور عزیزمان ایران از بین بردن کردیم. جهت سال اول بیلان کاری ما در جام حذفی خوب بوده هست.

سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از تقابل با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اتفاق خوبی می‌شد اگر فینالیست می‌شدیم ولی تیم‌های مدعی مثل سپاهان، پر

سرمربی نفت آبادان در مورد اینکه آیا با وجود شرایط بد مالی دروازه بانی مثل سوشا مکانی را گرفتنید که اینگونه بازی می کند و روی هر دو گل مقصر است اظهار داشت: قرارداد سوشا چه ربطی به پرسشها مالی دارد قرارداد این بازیکن از دو دروازه بان دیگر ما کمتر است پرسشها را به هم ربط ندهید. اینکه گل بدی خورده است یک بحث است روی گل اول مقصر بود. ولی روی گل دوم هنگامی که بازیکن حریف از 6 قدم شوت می زند او چه کار می تواند بکند. منطقی حرف بزنید. قبول دارم روی گل اول مقصر بود ولی توپ روی گل دوم در محوطه شش قدم افتاده و او هم زاویه را بسته هست. اگر می گویید آیا داود نوشی صوفیانی بازی نکرده باید بگویم من با نوشی صوفیانی 5 سال کار کرده ام و در چند تیم با او بوده ام. ولی باید قبول کنیم که یک مربی دروازه بانی با این دروازه بان ها کار می کند و او نظرش را می گوید. این مربی نفس به نفس این دروازه بان ها هست. ضمن اینکه دروازه بان های بزرگ دنیا هم اشتباه فاحش می کنند ولی از شانس ما این اشتباه در این بازی رخ داد. شاید اگر در بازی دیگری رخ می داد شرایط تفاوت می کرد. بارها گفته ام هنگامی که می بریم همه تیم می برد هنگامی که هم می بازیم همه تیم بازنده شده است است کسی مقصر نیست. اگر کسی مقصر باشد من هستم.

کمالوند به دو خبرنگاری که به شرایط موجود و از بین بردن صنعت نفت انتقاد داشتند، گفت: طوری حرف می زنید که انگار پیش از این 5 بار قهرمان جام حذفی شده است اید اکنون هم بهتر است ساکت شوید تا من حرف بزنم لیکن هنگامی که شما حرف می زدید، من ساکت بودم. اگر یکبار دیگر وسط حرفم بپرید دیگر جواب نمی دهم. یادتان رفته که پارسال در حال سقوط بودید. ما برنامه ریزی کردیم که شرایط کاری تیم بهتر شود. اگر هم در نیمه نهایی بازنده شدیم به تیمی مثل استقلال باختیم که پرافتخارترین تیم کشور عزیزمان ایران هست. با این حال در این بازی هم می توانستیم برنده شویم. این اشکال است که هنگامی که می بریم همه چیز خوب باشد و هنگامی که می بازیم فکر کنیم همه چیز بد هست.

وی افزود: امروز سه چهار بازیکن ما خیلی بد بودند و سه چهار بازیکن ما خوب بازی کردند. جذابیت فوتبال هم به این است که نتیجه اش قابل آینده نگری نیست هیچکس فکر نمی کرد ما سپاهان را در اصفهان و پرسپولیس را در پایتخت کشور عزیزمان ایران از بین بردن کنیم امروز هم 70 ـ 80 درصد فکر می کردند ما استقلال را می بریم اتفاق بدی جهت ما نیفتاده هست. اتفاق خوبی می شد اگر فینالیست می شدیم ولی تیم های مدعی مثل سپاهان، پرسپولیس و ذوب آهن هم از بین بردن شدند. در نیمه نهایی حریف دو توپ آورد و گل شد. شاید اگر همه تمرکزمان را جهت جام حذفی نمی گذاشتیم از کجا معلوم که امروز شیمبا را در اختیار داشتیم. کرار امروز خوب نبود دلیلش هم این است که 27 ـ 28 روز است که بازی نکرده هست. بیایید با واقعیت صحبت کنیم.

از همه ناراحت‌ترم/ به پرافتخارترین تیم کشور عزیزمان ایران باختیم , کمالوند

کمالوند تصریح کرد: صنعت نفت آبادان نه پرسپولیس است نه استقلال و نه تراکتورسازی البته شأن این تیم پایین تر از دیگر تیم ها نیست و حتی از آنها بزرگ تر است لیکن قدیمی تر هست. ولی تفاوت ما با استقلال و پرسپولیس این است که تیم هایی مثل استقلال چندین بازیکن طراز اول دارند. استقلال امروز قائدی و کریمی را نداشت، نورافکن هم روی نیمکت بود. سیدحسین حسینی هم نیمکت نشین بود ولی تیم پرمهره ای است ولی نفت آبادان اگر شیمبا و آگوستو را نداشته باشد نمی تواند بازیکن خوب دیگری جایگزینش کند چون هر تیم فقط می تواند 6 بازیکن جذب کند. بعد باید با واقعیت های موجود صحبت کرد من از همه شما ناراحت تر هستم که باختیم. ولی باید قبول کنید که امروز با شرایط گذشته خیلی تفاوت کرده است.

وی با اشاره به اینکه کلوب باید جهت بهتر شدن برنامه ریزی کند گفت: کلوب اکنون باید برود جهت فصل آینده تیم را تقویت کند و بگوید ما در جام حذفی فصل گذشته به نیمه نهایی رسیدیم و چه کنیم که تیم را تقویت کنیم صحبت هایی مثل اینکه اگر سوشا گلر این بازی نبود می بردیم و … درست نیست. ما برابر پدیده و ذوب آهن باختیم شما برنامه ما را نگاه کنید شنبه باید در اهواز بازی کنیم بعد از آن هم با پرسپولیس بازی داریم. واقعیت های کنونی فوتبال آبادان با واقعیت های گذشته همخوانی ندارد امسال سال دوم است ما فقط می توانستیم 6 بازیکن داشته باشیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از تقابل با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اتفاق خوبی می‌شد اگر فینالیست می‌شدیم ولی تیم‌های مدعی مثل سپاهان، پر

وی افزود: راه این است که می گویم. کلوب باید نفرات شاخص تیم را حفظ کند و 6 بازیکن دیگر هم جذب کند. سپاهان با استانکو شروع کرد و در سال اول لیگ برتر هم شدند. در سال دوم فرهاد کاظمی آمد و خودشان را بالاتر کشیدند و در سال سوم به قهرمانی رسیدند. بعد از آن تیم راه خودش را پیدا کرد و هر کسی آمد توانست عملکرد خوبی داشته باشد. بوناچیچ، آمد، قلعه نویی آمد، کرانچار آمد، فرکی آمد و … همه خوب کار کردند. علت این مسئله داشتن ساختار بود.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs