مخزن فالوور رسانه ها 100 میلیون دونالد ترامپ

مخزن: فالوور رسانه ها 100 میلیون دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات غرور نداریم ولی یک دنیا انگیزه داریم / باقری

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این پرسپولیس و موفقیت‌هایش حاصل برنامه‌ریزی، ثبات باشگاه، تیم و حمایت هواداران در دو سال گذشته هست. قطعا به‌خاطر این موفقیت‌ها خوش

غرور نداریم ولی یک دنیا انگیزه داریم / باقری

باقری: غرور نداریم ولی یک دنیا انگیزه داریم

عبارات مهم : تبریز

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این پرسپولیس و موفقیت هایش حاصل برنامه ریزی، ثبات باشگاه، تیم و حمایت هواداران در دو سال گذشته هست. قطعا به خاطر این موفقیت ها خوشحال هستیم ولی غرور نداریم، بلکه به جای آن یک دنیا انگیزه وجود دارد.

به گزارش ایسنا، کریم باقری افزود: پرسپولیس در دو سال اخیر موفقیت های خوبی داشته هست. این موفقیت ها حاصل تلاش، غیرت و تعصب بازیکنان تیم، تفکرات کادر فنی و سرمربی و ثبات کلوب و تیم است که به حمایت همیشگی هواداران اضافه شد.

غرور نداریم ولی یک دنیا انگیزه داریم / باقری

او ادامه داد: این موفقیت ها به خاطر اینکه هواداران خوشحال هستند و اقتدار را به پرسپولیس برگرداندند باعث خوشحالی همه ما است ولی به طور قطع باعث غرور ما نخواهد بود چون کارهای زیادی وجود دارد که می خواهیم به انجام برسانیم و آن ها به ما انگیزه زیادی می دهند. یکی از این موارد حضور در فینال آسیا و تلاش جهت قهرمانی در لیگ قهرمانان است.

باقری خاطرنشان کرد: البته نیازی به گفتن نیست که از نظر امکانات و حمایت هایی که صورت می گیرد بین پرسپولیس و رقیبان آسیایی اش چه فاصله زیادی وجود دارد. با این وجود آن چه باعث امیدواری می شود توانایی فنی و اراده نیرومند بازیکنان پرسپولیس است که با حمایت هواداران تا همین جا اتفاقات بزرگی را رقم زده هست. ما هم چنین در پرسپولیس فقط به کسب نتیجه فکر نمی کنیم بلکه بر اجرای فلسفه فوتبال پرسپولیس و ارائه بازی های قشنگ هم می اندیشیم. توصیه ای که هر لحظه خواست هواداران بوده و ایوانکوویچ هم همواره روی آن تاکید داشته اند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این پرسپولیس و موفقیت‌هایش حاصل برنامه‌ریزی، ثبات باشگاه، تیم و حمایت هواداران در دو سال گذشته هست. قطعا به‌خاطر این موفقیت‌ها خوش

کاپیتان پیشین پرسپولیس و تیم ملی در ارتباط با حوادث تبریز تصریح کرد: قبل از هر چیز باید بگویم حساب مردم فهیم تبریز و آذربایجان و هواداران خوب و وفادار تراکتورسازی از افرادی که دست به واکنش‌ها و گفتار ناشایست در فرودگاه و ورزشگاه زدند جدا هست. مردم تبریز و آذربایجان به میهمان نوازی معروف هستند و هواداران تراکتورسازی هم از این قاعده مستثنی نیستند. اتفاقاتی از آن نوع که در فرودگاه روی داد یا گهگاه در ورزشگاه های آن جا یا دیگر شهرها از عده ای محدود دیده می شود ریشه های نامعلومی دارد.

این رفتارها و فحاشی ها قبل از این که به روح و روان تیم حریف لطمه بزند، مردم خوب تبریز و هواداران واقعی تراکتورسازی را متاثر می کند آیا که به وجهه آن ها لطمه می زند. تبریزی ها و آذری زبان ها مردم غیرتمندی هستند و قطعا این کار ضربه ای به همه آن هاست که چنین رفتارهایی به نام آن ها نوشته شود. حتی شاید بعضی افراد به عمد دست به جنبش احساسات گروهی اندک می زنند تا اعتبار و فرهنگ غنی و نیرومند مردم این بخش از کشورمان را دچار خدشه کنند ولی قطعا این اتفاق نمی افتد و من باز تاکید می کنم هواداران واقعی تراکتورسازی همان هایی هستند که در سخت ترین روزها هم تیم خود را رها نکردند و بدون دست زدن به این پرسشها همواره تیم خود را در ورزشگاه ها تشویق و حمایت کردند و مایه افتخار همه ما و کل فوتبال کشور عزیزمان ایران هستند و تراکتورسازی هم به خاطر حضور آن ها در فوتبال کشور عزیزمان ایران و آسیا اعتبار خاص ای دارد. من امیدوارم با پیگیری هایی که صورت می گیرد اجازه داده نشود که عده ای با قصد و نیت نامعلوم در نقاط محتلف کشور به مردم و هواداران خوب و فرهنگ کشور عزیزمان ایران لطمه وارد کنند.

واژه های کلیدی: تبریز | انگیزه | تبریزی | فوتبال | موفقیت | هواداران | پرسپولیس | کریم باقری | تراکتورسازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs