مخزن فالوور رسانه ها 100 میلیون دونالد ترامپ

مخزن: فالوور رسانه ها 100 میلیون دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث جدایی به خاطر پرستار کودک

پرستار جوان زندگی تازه عروس و تازه داماد را تنها بعد از یک ماه زندگی یکسان به هم ریخت. شیدا هنگامی که به عقد محسن درآمد، توقع داشت که شوهرش پرستار تنها دخترش را

جدایی به خاطر پرستار کودک

عبارات مهم : جدایی

پرستار جوان زندگی تازه عروس و تازه داماد را تنها بعد از یک ماه زندگی یکسان به هم ریخت. شیدا هنگامی که به عقد محسن درآمد، توقع داشت که شوهرش پرستار تنها دخترش را اخراج کند، ولی هنگامی که با مخالفت محسن مواجه شد، تصمیم به جدایی گرفت.

این زوج هفته گذشته درخواست جدایی خود را در دادگاه خانواده پایتخت کشور عزیزمان ایران مطرح کردند. زن جوان راجع به علت این درخواست به قاضی دادگاه خانواده گفت: تقریبا 5 ماه پیش بود که با محسن آشنا شدم. محسن مدیرعامل یک شرکت بود و بتازگی از همسرش جدا شده است بود. او یک دختر 6 ساله داشت و به خاطر مشغله کاری اش بعد از جدایی دخترش را به دست یک پرستار سپرده بود. از طرفی همسرش هم بعد از جدایی دخترش را رها کرده و به خارج از کشور رفته بود. از آنجایی که عاشق محسن شده است بودم، قبول کردم مثل فرزند خودم از دخترش نگهداری کنم.

من و محسن به عقد یکدیگر درآمدیم و با برگزاری یک مراسم خوش حالی کوچک زندگی مشترکمان را شروع کردیم. از همان روز اول باید در منزل با پرستار دختر محسن می ماندم. در صورتی که دیگر نیازی به حضور این پرستار در منزل نبود. تصور می کردم که بعد از ازدواجمان محسن این پرستار را اخراج کند. ولی این کار را نکرد و هنگامی که هم من از او خواستم در کمال تعجب گفت حاضر به این کار نیست.

جدایی به خاطر پرستار کودک

محسن گفت این پرستار باید در کنار دخترش باشد و من هم نباید به حضور او اعتراضی کنم. خیلی شوکه شده است بودم. چه لزومی داشت با حضور من در منزل محسن، دختر جوانی هم به عنوان پرستار به کارش ادامه بدهد. همین عنوان باعث شد به محسن شک کنم. او با این کارش به من توهین می کرد. انگار اعتماد نداشت که دخترش را دست من بسپارد. در صورتی که دخترش دیگر بزرگ شده است بود و مرا هم دوست داشت. یک ماه سر این عنوان با هم درگیر بودیم تا این که هنگامی که مقاومت محسن را دیدم، تصمیم به جدایی گرفتم.

در ادامه شوهر این زن نیز به قاضی گفت: آقای قاضی دو سال است این زن پرستار دخترم هست. از صبح تا شب در کنار دخترم می ماند و از هنگامی که از همسرم جدا شده است ام، او مثل یک مادر به دخترم دوستی کرده هست. حالا نمی توانم چون ازدواج کرده ام او را از دخترم جدا کنم. با این که دخترم بزرگ شده، ولی علاقه زیادی به پرستارش دارد. ولی همسرم به خاطر حسادت های بیجایش مرتب با این پرستار بدرفتاری می کند و از من می خواهد او را اخراج کنم. من نمی توانم به خاطر خودخواهی خودم و حسادت های همسرم، دخترم را ناراحت کنم. او خیلی وقت است که مادرش را از دست داده و دیگر او را نمی بیند. من هم که مرتب سرکارم و شب ها دیر به منزل می آیم. جهت همین انصاف نیست تنها دلخوشی او را بگیرم. دخترم هنوز به همسرم عادت نکرده و نمی توانم هر روز او را با همسرم تنها بگذارم. ممکن است در روحیه اش تاثیر منفی بگذارد. دخترم جهت من اهمیت زیادی دارد و نمی توانم او را ناراحت کنم. ولی همسرم این عنوان را متوجه نیست و زندگیمان را به میدان جنگ تبدیل کرده هست. جهت همین دیگر نمی خواهم با او زندگی کنم.

پرستار جوان زندگی تازه عروس و تازه داماد را تنها بعد از یک ماه زندگی یکسان به هم ریخت. شیدا هنگامی که به عقد محسن درآمد، توقع داشت که شوهرش پرستار تنها دخترش را

در آخر نیز قاضی تلاش کرد تا این زوج را از جدایی منصرف کند ولی هنگامی که اصرار آنها را دید پیگیری به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

پیش از ازدواج خواسته های خود را مطرح کنید

دکتر مهیار، روان شناس در این خصوص می گوید: به اعتقاد من همسران باید پیش از ازدواج تمام حرف های خود را بزنند و هرچه خواسته دارند صادقانه مطرح کنند. یکی از بااهمیت ترین و مؤثرترین راه های آشنایی یکدیگر قبل از ازدواج، صحبت و گفت وگوی صریح و واضح هست. مورد نیاز و مهم است که دختر و پسر، پیش از ازدواج با هم «مذاکره مستقیم» داشته باشند و بدون فشار از طرف دیگران، پرسشها و خواسته های خود حتی کوچک ترینشان را مطرح کنند. این گفت وگو باید خونسردانه و با آمادگی قبلی باشد. دختر و پسر باید جهت گفت وگو و بیان خواسته هایشان وقت بگذارند و در برگزاری مراسم ازدواج عجله نکنند. حتی اگر دختر و پسر مدت طولانی همدیگر را می شناسند، باز هم زمانی که تصمیم جدی جهت ازدواج می گیرند، باید با هم صحبت کنند. مساله ازدواج با دوستی و آشنایی تفاوت دارد.

جدایی به خاطر پرستار کودک

دختر و پسر نباید با این دید که به عنوان نمونه چند سال است از همدیگر آشنایی کافی دارند، زیر یک سقف بروند. بیان خواسته ها و در واقع اتمام حجت ها می تواند تاثیر مثبتی در یک زندگی یکسان پر از آرامش داشته باشد. دختر و پسر نباید تنها به این علت که ممکن است طرف مقابلشان از ازدواج منصرف شود، خواسته های خود را سرکوب کنند. این عنوان باعث می شود که بعد از شروع زندگی یکسان هر دو با اختلافات و احتمالا مشاجره های زیادی مواجه شوند. آیا که تازه بعد از ازدواج خواسته ها مطرح شود و اگر برآورده نشود، ممکن است به جدایی ختم شود.

جام جم

پرستار جوان زندگی تازه عروس و تازه داماد را تنها بعد از یک ماه زندگی یکسان به هم ریخت. شیدا هنگامی که به عقد محسن درآمد، توقع داشت که شوهرش پرستار تنها دخترش را

واژه های کلیدی: جدایی | زندگی | ازدواج | پرستار | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs